definitieve startlijst dres. en vaardigheid

    STARTLIJST zaterdag 12 oktober     versie 10-10 - 18.00 uur      
                 
soort Klasse Naam Wagennr. ring rubriek Starttijd D   vaardigheidsbaan
2 Po L L Mirian Simmelink 801 1 2 pony L 09.00 40x80 L
2 Po L L Yentl Kahle 4419 1 2 pony L 09.10   L
1 Pa L L Niels Jonkers 4424 1 1 paard L 09.20   L
1 Pa L L Marion Hanegraaf 1977 1 1 paard L 09.30   L
1 Pa L L Frithjof Bekius 4577 1 1 paard L 09.40   L
1 Pa L L Sjaak Ranzijn 253 1 1 paard L 09.50   L
1 Pa L L Mark Roelink 3712 1 1 paard L 10.00   L
2 Pa L L Piet Van den Burg 3263 1 2 paard L 10.10   L
2 Pa L L Raymond Reinink 4555 1 2 paard L 10.20   L
2 Pa L L Jan Broeze 4319 1 2 paard L 10.30   L
            20 min Pauze ombouwen  
2 Pa Z Z Ben Voets 30 1 2 paard Z 11.00 40x100 M/Z
2 Pa Z Z Henk Garrits 108 1 2 paard Z 11.10   M/Z
2 Pa Z Z Jos Corsten 485 1 2 paard Z 11.20   M/Z
2 Pa Z Dr+Va Z Rob Lommersen 1820 1 2 paard Z 11.30   M/Z
2 Pa Z Z Hans Reitzema 851 1 2 paard Z 11.40   M/Z
2 Pa Z Z Roy Wopereis 143 1 2 paard Z 11.50   M/Z
2 Pa Z Ton Vreugdenhil 113 1 2 paard Z 12.00   M/Z
2 Pa Z Z Rene Schuiling 587 1 2 paard Z 12.10   M/Z
            grote Pauze    
1 Pa Z Z Koen Van Aarle 503 1 1 paard Z 13.30   M/Z
1 Pa Z Z Frank Van der Doelen 221 1 1 paard Z 13.40   M/Z
1 Pa Z Z Elke Van der Snoek 1927 1 1 paard Z 13.50   M/Z
1 Pa Z Z Anouk De Geijter 1710 1 1 paard Z 14.00   M/Z
1 Pa Z Z Boudewijn Heuseveldt 1634 1 1 paard Z 14.10   M/Z
1 Pa Z Z Melanie van der Welle*-2 1355-2 1 1 paard Z 14.20   M/Z
4 Pa Z Z Tonny Van den Hoeven 286 1 4 paard Z 14.30   M/Z
4 Pa Z Z Hans Heus 94 1 4 paard Z 14.40   M/Z
4 Pa Z Z Harry Streutker 1606 1 4 paard Z 14.50   M/Z
4 Pa Z Z Mark Weusthof 81 1 4 paard Z 15.00   M/Z
4 Pa Z Z Anna Sandmann 227 1 4 paard Z 15.10   M/Z
                 
                 
soort Klasse Naam Wagennr. ring rubriek Starttijd D   vaardigheidsbaan
1 Po L L Jelmer Bakker 4283 2 1 pony L 09.00 40x80 L
1 Po L L Derek Martens 4219 2 1 pony L 09.10   L
1 Po L L Jose Kuppens 4457 2 1 pony L 09.20   L
1 Po L L Jose Wunnink 4567 2 1 pony L 09.30   L
1 Po L L Sanne van Kronenburg 4643 2 1 pony L 09.40   L
1 Po L L Rodin Kleijer 4626 2 1 pony L 09.50   L
1 Po L L Oniek van Olst 3630 2 1 pony L 10.00   L
1 Po L L Patrick Wormgoor* 804 2 1 pony L 10.10   L
1 Po L L Ellen Van der Sande 4428 2 1 pony L 10.20   L
1 Po L L Lida Van Voorthuizen 361 2 1 pony L 10.30   L
            20 min Pauze    
Ta po M M Theo Viets 674 2 4po/Tapo M 11.10   M/Z
4 Po M M Roy van der Velde 1623 2 4po/Tapo M 11.20   M/Z
2 Po M M Jorn Elburg 3887 2 2 pony M/Z 11.30   M/Z
2 Po M M Theo Raaymakers 944 2 2 pony M/Z 11.40   M/Z
2 Po M M Hellen Schmitz 2014 2 2 pony M/Z 11.50   M/Z
2 Po M M Lisa Brouwer 1048 2 2 pony M/Z 12.00   M/Z
2 Po M M Ton Vissers 2200 2 2 pony M/Z 12.10   M/Z
2 Po M M Dirk Neerincx 511 2 2 pony M/Z 12.20   M/Z
            grote Pauze    
2 Po M M Niels Oonk 3834 2 2 pony M/Z 13.30   M/Z
2 Po M M Ophelie Vegterlo 3476 2 2 pony M/Z 13.40   M/Z
2 Po M M Eline Mentink 4286 2 2 pony M/Z 13.50.   M/Z
2 Po M M Matti Heideman 181 2 2 pony M/Z 14.00   M/Z
2 Po M M Dick Bolt* 1163 2 2 pony M/Z 14.10   M/Z
2 Po M M Jan Willem Aarnink 199 2 2 pony M/Z 14.20   M/Z
2 Po M M Freddy Avezaat* 481 2 2 pony M/Z 14.30   M/Z
            20 min pauze ombouwen  
2 Po Z Z Willem Fix 1230 2 2 pony M/Z 15.00 40x100 M/Z
2 Po Z Z Marieke Barmentloo 1599 2 2 pony M/Z 15.10   M/Z
                 
                 
soort Klasse Naam Wagennr. ring rubriek Starttijd D 40x80 vaardigheidsbaan
2 Po BB impuls Daniël Stronks 8 3 IMPULS 09.00   L
1 Po BB Dr+V impuls Monique Rotman* 4 3 IMPULS 09.10   L
1 Pa BB impuls Wilma van Lavieren 5 3 IMPULS 09.20   L
2 Pa BB impuls Jelmer Reizevoort 6 3 IMPULS 09.30   L
2 Pa BB impuls Jennifer Beskers 7 3 IMPULS 09.40   L
2 Pa BB impuls Freek Stronks 3 3 IMPULS 09.50   L
1 Po jong L Anniek Schuiling  2068 3 jong 10.00   L
1 Pa jong L Sonja Noback 4578 3 jong 10.10   L
2 Po jong L Wito Mink 632 3 jong 10.20   L
1 Po jong L Desiree Van Lambalgen 1659 3 jong 10.30   L
            20 min pauze    
1 Po M M Marco de Winkel 1884 3 1 pony M/Z 11.00   M/Z
1 Po M M Melanie van der Welle* 1355 3 1 pony M/Z 11.10   M/Z
1 Po M M Birgit Martens 4218 3 1 pony M/Z 11.20   M/Z
1 Po Z Z Marloes van 't Veld 3964 3 1 pony M/Z 11.30   M/Z
1 Pa M M Daan Goekoop 1961 3 1 paard M 11.40   M/Z
1 Pa M M Maud Heeren 1816 3 1 paard M 11.50   M/Z
1 Pa M M Marijke Meeuwissen 339 3 1 paard M 12.00   M/Z
1 Pa M M Carola Timmer 93 3 1 paard M 12.10   M/Z
1 Pa M M Wilma Meulendijk 2016 3 1 paard M 12.20   M/Z
            grote pauze    
2 Pa M M Raimond Haarhuis 3141 3 2 Paard M 13.30   M/Z
2 Pa M M Hans Peters 513 3 2 paard M 13.40   M/Z
2 Pa M M Frank Schiphorst* 2078 3 2 Paard M 13.50   M/Z
2 Pa M M Harry Boxtel 514 3 2 Paard M 14.00   M/Z